I am 75% loser. What about you? Click here to find out! napisz do mnie
moje gg: 2388790
RSS
poniedziałek, 31 października 2005
IV RP
    Więc IV RP zaczęła się źle - dalej mnie napieprza chore kolano, w które sie jeszcze ostatnio walnąłem w czasie wypadku tramwajowego (tramwaj walnął w TIR-a, wszystkie ofiary - całe szczęście tylko nie chodzący ja - zostały odwiezione na pogotowie), jakiś wredny spadek napiecia na dzień dobry i jeszcze spotkanie kogoś kogo nie miałem ochoty widzieć. W przeciwieństwie do większosći nie obwiniam za to naszego Pierwszego Kaczora.
    Zamierzam poczekąc i zobaczyć co wyjdzie z tego wszystkiego, na razie wydaje mi się że nie będzie źle (tylko gorzej).

P.S. mój plan wyemigrowania do finlandii po studiach przestał być żartem z powodu zmian personalnych na stanowisku prezydenta, co ciekawsze zbiera sie spora grupa ludzi chcących razem wyjechać
niedziela, 16 października 2005
Mój kontakt z polityką
    Mój kontakt z polityką był ostatnio bardzo duży, dosłownie wziąłem udział w Wielkim Leśnickim dyktandzie jako członek druzyny Rady Osiedla (nie, nie jestem w Radzie).
    Poza tym żeśmy się ostatnio POPISali ja wprawdzie głosowałem na inna partie, ale niestety zaliczam się do ludzi którzy odczują POPIS na sobie. Chociaż to lepiej niż Selbstschutz czy Ekstraklasa Polskich Rodzin. Ogólnie coraz mniej mi sie podoba w tym kraju i ciągnie mnie żeby wyemigrować.
    Poza tym drugie wybory, pierwszą turę mogłem zagłosować zgodnie z przekonaniami, ale teraz będę głosował na kogoś kogo nie lubię, żeby pewien nietolerancyjny prawnik nie doszedł do władzy;/
    Jeszcze mnie denerwuje ze tak mało osób sobie wzięło do sercqa te wybory, ale to inna sprawa...

P.S. ostatnio doszedłem do wniosku że można mnie zaliczyć do geeków, co studiowanie informatyki robi z człowieka...

wtorek, 04 października 2005
Kolejny utwór
Kolejny utwór jest tu przepraszam za jakość, dźwięk kostki jest zamierzony.
Jak ktoś ma ochotę walnąć komentarz to byłoby miło;).
p.s. jak będę miał chwilę walnę notkę o POPISowych wyborach
p.p.s. piwo bananowe wymiata