I am 75% loser. What about you? Click here to find out! napisz do mnie
moje gg: 2388790
RSS
czwartek, 26 stycznia 2006
Mój referat
Krótkie omówienie wpływu systemów operacyjnych na kulturę, społeczeństwo i sposób myślenia człowieka.
Archiwum zawiera plik pdf (musiałem spakować ze względu na ograniczenia wielkośc pliku). Odwalome w jedną noc (oficjalnie pisane przez semestr).
środa, 25 stycznia 2006
Theodore, Jarosław, Lech - Kaczyńscy są wśród nas

Theodore John Kaczynski (ur. 22 maja 1942 w Chicago) - amerykański terrorysta, znany jako Unabomber. Pochodzi z rodziny o polskich korzeniach. Ukończył studia na Uniwersytecie Harvarda, a na Uniwersytecie Michigan w Ann Arbor obronił doktorat z matematyki. W latach 1967-1969 był zastępcą profesora matematyki na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Wkrótce zrezygnował z tej posady i przez lata pozostawał bezrobotny.

Od 1978 Kaczynski wysyłał listy-bomby do różnych ludzi; przyjmując filozofię zbliżoną do anarchoprymitywizmu, zamierzał walczyć w ten sposób ze złem wynikającym, w jego mniemaniu, z postępu technicznego. W ciągu prawie 18 lat zginęły od jego bomb trzy osoby, a dwadzieścia dziewięć zostało rannych. Stał się przedmiotem najdroższego w historii FBI śledztwa; aresztowany w kwietniu 1996, został skazany na karę dożywotniego więzienia.

Przydomek Unabomber powstał z kryptonimu UNABOM (UNiversity and Airline BOMbings), który FBI nadała sprawie Theodore'a Kaczynskiego. - WikipediaUnabomber

poniedziałek, 02 stycznia 2006
Sylwester
Wykorzystywanie butelki z wodą mineralną jako popielniczki jest złe, to wszystko.